Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ashley Graham, foto provokuese nga Xhamajka

Filed under: Showbiz |

Ashley Graham postoi disa foto provokuese nga seti i saj fotografik në Xhamajkë për fushatën “Swimsuits For All” ditën e mërkurë.29-vjeçarja po promovonte linjën e kostumeve të banjës për femra të bëshme.Graham ka plot 7.2 milionë ndjekës nëpër rrjetet sociale dhe me foto të tilla është e sigurtë që numri i ndjekësve do të rritet dhe më shumë