Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Anastasiya Kvitko nuk i lë vend imagjinatës..

Filed under: Showbiz |

Është modelja ruse më e komentuar në botë.
Anastasiya Kvitko ka fituar famë të madhe falë linjave bombastike trupore.
Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja llogarit 8 milionë ndjekës dhe për të gjithë ata kujdeset që vazhdimisht të publikojë imazhe të reja.
Së fundi, bukuroshja u shfaq me të zeza në qytet, veshje me të cilën kishte vizatur çdo pjesë të trupit dhe e bënte të dukej edhe më provokuese.
Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente pa fund nga ana e fansave të Anastasiyas.