Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Adeliina Kaasalainen ngre me shume temperaturat .

Filed under: Showbiz |

Adeliina Kaasalainen është një modele nga kryeqyteti finlandez Helsinki. Ajo ka lindur më 13 shtator 1993 dhe tani jeton në Dubain e nxehtë.Bukuroshja 23-vjeçare, në vitin 2013 konkurroi në Miss Helsinki, ku u zgjodh një prej finalisteve. Pas kësaj, ajo nisi foto-modelingun.Biondja e nxehtë dashuron fotografinë dhe numëron rreth dy mijë ndjekës në Instagram.Përveçse fizikut mbresëlënës, Adeliina magjeps akoma më shumë me sytë blu.