Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

+18/ Rita Ora i heq te gjitha dhe pozon nudo ….

Filed under: Showbiz |

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora shfaqet tepër provokuese në promovimin e këngës së saj më të re,“Let you love me”.Me anë të një foto që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, duket duke mbuluar pjesët intime me duar.Ndërkohë i vetmi aksesor që Ritës i bie në sy janë një palë dorashka të kuqe. Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.“Let you love me’- shkruan këngëtarja shqiptare në krah të fotos.