Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

VIDEO/ Ish-piloti i CIA-s jep deklaratën ‘bombë’: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz

Filed under: Fenomene Paranormale,Shkenca |

Një ish-pilot i CIA ka shokuar publikun me një deklaratë ku ai pohon se hëna është një vend ku ka jetë, dhe aty jetojnë plot 250 milionë njerëz.

Piloti Lear është mjaft i famshëm për teori konspirative.

“Gjithçka qe keni dëgjuar për hënën është gënjeshtër”, thotë ai, shkruan Gazeta Metro.

Ai thotë që ka zbuluar struktura sekrete të hënës, dhe për më tepër ka ndarë me publikun disa gjëra që ai i quan prova për ekzistencën e këtyre formave artificiale.

Disa teori konspirative besojnë që shkencëtarët po fshehin të vërtetën rreth hënës.

Në videon e tij, ju mund të shihni disa fotografi që janë shkrepur gjatë një zbulimi të vitit 1946.