Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Një mrekulli/ “Syri i Zotit” shfaqet në qiell, banorët s’u besojnë syve nga ajo që shohin

Filed under: Fenomene Paranormale,Shkenca |

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=XGrg_71KdlQ[/embedyt]Retë dhe dielli formuan formën e një syri gjigant mbi Mongolinë e brendshme të Kinës.

Video u kap në Hulunbuir në Rajonin autonom të Mongolisë së Veriut. Mediat kineze iu referuan pamjes së çuditshme si “syri i Perëndisë”.

Nuk është e qartë nëse videoja është xhiruar ditën apo natën, apo nëse personi që e ka realizuar atë kishte rregulluar ekspozimin në kameran e përdorur.

Videoja u postua në rrjetet sociale dhe tërhoqi menjëherë vëmendjen e përdoruesve.

Pamjet vijnë vetëm një ditë pasi një tjetër formim reshë dukej sikur tregonte “Zotin duke ecur nëpër qiell“.