Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mblidhen 180,000 $, për 6-vjeçaren me kancer

Filed under: Shendeti |

3514E46F00000578-0-image-a-8_1465470140326-306x445Erin Cross, 6-vjeç, ka luftuar leukeminë akute për 3 vite dhe ka provuar çdo metodë të mundshme kurimi.Shansi i saj i vetëm për të mbijetuar ishte të bënte transplant të palcës së kockave.Dhe kështu që prindërit e saj Sarah dhe Anthony zbuluan një klinikë në SHBA e cila ishte shpresa e tyre e fundit.Ata filluan të mblidhnin të ardhura nëpërmjet një faqeje që rezultoi e suksesshme.Për vajzën e vogël nga Britania, u mblodhën , për kurimin në SHBA, i cili do i shpëtonte jetën.Para trajtimit, 26% të kockave të vajzës ishin me leukemi, ndërsa ani ajo nuk ka asnjë të mbetur në trupin e saj