Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konsumoni këtë pije dhe barku juaj do të zhduket në një kohë shumë të shkurtër

Filed under: Shendeti |

Të kesh një bark të sheshtë është ëndrra e çdo femre sidomos gjatë sezonit veror. Ndoshta shumica do ta konsideronin një mision të pamundur dhe do të hiqnin dorë duke pranuar trupin e tyre. Por kjo pije do t’iu shpëtojë njëherë e përgjithmonë duke bërë ëndrrën tuaj realitet.Çaji jeshil është një pije që mund të gjendet lehtësisht dhe përveç barkut të sheshtë do t’ju sjellë plot të mira shëndetësore. Këtë pije e ka sugjeruar së fundmi Kourtney Kardashian e cila është njohur për format e saj perfekte njësoj si motrat e saj. Kourtney shprehet se përveç barkut të sheshtë, ky çaj eleminon celulitin duke i dhënë lëkurës shkëlqim.

Ai rregullon metabolizmin tuaj, kufizon absorbimin e yndyrës dhe ju bën më energjikë. Ajo çka duhet të bëni është ta konsumoni çdo ditë, madje ju mund ta zëvendësoni edhe me kafen e mëngjesit.
Pas dy javësh do të keni rezultatin që dëshironi.