Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çudi në Kanada, tortë me keçap

Filed under: Shendeti |

Keçapi shkon me pothuajse gjithçka dhe për këtë arsye është shumë i preferuar në të gjithë botën.

Tashmë, duket se kjo salcë do të përdoret gjerësisht edhe në përgatitjen e ëmbëlsirave.

Një recetë e një torte me keçap ka “pushtuar” internetin kohët e fundit dhe shumë persona e kanë provuar atë në shtëpi.

Kjo ëmbëlsirë quhet “Torta e mrekullueshme kanadeze me keçap” dhe të themi të drejtën ka shumë sy.