Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ndryshon taktika , Ja si do fotografohet vota me pajisjet e reja

Filed under: Lifestyle |

Policia ka dhënë pak më parë alarmin se në disa zona janë shpërndarë aparate për fotografimin e votës.
Nga këto fotografi duket se kamerat janë të maskuara si orë dore apo çelës makine, dhe mund të kryejnë fotografimin e fletës së votimit. Policia ka deklaruar se do ndëshkohet ashpër çdo person që kryen krime elektorale.Ende nuk dihet se kush i ka shpërndarë këto pajisje të sofistikuara.