Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

5 dhurata të nxehta që mund ti bëni partnerit për festa

Filed under: Lifestyle |

Ndonjëherë nuk është nevoja që partnerit tuaj t’i blini ndonjë gjë materiale për ta bërë të lumtur. Meqënëse jemi në prag festash, dhe shumë prej jush mund të jenë në dilemë për dhuratën, më poshtë keni disa ide të nxehta që mund t’i kthejnë festat në një magji erotike. Hidhini një sy, se nuk do pendoheni.

– Bleni një palë të brendshme seksi. Nuk ka surprizë më të madhe për partnerin se t’ju shohë ju në një “bishë” sensuale. Nuk ka dhuratë më të bukur se kjo.
– Një lojë tavoline e cila i ka të gjitha dënimet seksuale. E ku ka më bukur se të luani me partnerin duke pirë verë, dhe duke i dhënë njëri tjetrit si dënime, “shërbime seksuale”. Duhet ta provoni.
– Bëhuni një babagjyshe seksi. Meqë jemi pranë festave, përshtatuni. Sigurisht që partneri juaj nuk beson te babagjyshi, por ju mund ta bëni të besojë sërish, duke u kthyer në babagjyshen e tij të preferuar.
Disa lodra seksuale nuk janë ide e keqe. Mund ti përdorni së bashku për ta bërë jetën tuaj seksuale edhe më të nxehtë.
Një shishe shampanjë dhe një mbrëmje në një hotel luksoz. Kjo vlen edhe më shumë për ato çiftet që jetojnë së bashku. Dhurojini partnerit një natë ndryshe këto festa, dhe do ju falenderojë.