Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Greqi, shqiptarja tenton të vetëvritet pasi e përjashtuan nga shkolla

Filed under: Kronika e zeze |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

shqip-620x315
Një adoleshente shqiptare me banim në Trikala të Greqisë ka tentuar të vetëvritej duke u hedhur nga lartësia.15-vjeçarja tentoi t’i jepte fund jetës pasi ishte përjashtuar nga shkolla, bëjnë me dije mediat greke.Shkak i përjashtimit nga shkolla janë bërë zënkat që kishte pasur me disa nxënës të tjerë. Mësohet se shqiptarja ka qenë pre e ngacmimeve të vazhdueshme të bashkëmoshatarëve të saj.
Pas negociatave me policinë, adoleshentja vendosi të zbriste dhe më pas u shoqërua në shtëpi nga prindërit.