Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Alban Skenderaj humb njeriun me të shtrenjtë .

Filed under: Kronika e zeze |

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj.Fatkeqësisht, Albani ka humbur të ëmën e cila është larguar nga jeta pasi ka luftuar prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë.
Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht Revista ‘Who’. Shpresojmë që Albani dhe familja e tij të bëhen të fortë për ta kaluar këtë moment shumë të trishtë