Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

Aksident me 2 të vdekur në aksin Korçë-Pogradec

Filed under: Kronika e zeze |
Hotels, Online Hotel Reservations, Cheap and Luxury Hotel Deals, Best Hotel Rates - booked.net

aksidenttDy persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas një aksidenti rrugor të ndodhur gjatë orëve të vona të së enjtes në aksin Korçë-Pogradec.Mësohet se automjeti me të cilin po udhëtonin katër personat ka rënë nga ura në vendin e quajtur Drithas.Identiteti i viktimave dhe i personave të plagosur ende nuk është bërë i ditur. Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës.Shkaqet e këtij aksidenti të rëndë automobilistik janë ende të paqarta, ndërsa po punohet për zbardhjen e tyre. /