Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Koço Danaj sulmon Baton Haxhiun: Punon për shërbimet sekrete serbe

Filed under: Opinion |

Studiuesi Koço Danaj ka akuzuar sot fort analistin pranë Ramës, Baton Haxhiun se po kërkon destabilizimin e Shqipërisë Sipas Danajt, Haxhiu është i shërbimeve sekrete serbe dhe bashkëpunëtor i Stanishiçit. Për Danajn ai kërkon destabilizimin e Shqipërisë.Haxhiu pati dhënë sot një intervistë në “Komiteti” ku tha se Meta nuk do të bëhet President dhe se Argita Berisha do të ishte e duhura për kryetare të PD-së