Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Europa “njerke” per Shqiperine

Filed under: Ekskluzive |

Shqiperia gjithmone nga europa eshte pare me syrin e njerkes dhe asnjehere si kane dale krah .ndeshja ne Beograd ka fakte te pa kundershtueshme per ndeshkimin rende te serbise aq shume fakte ka sa ndeshja nuk duhej te kishte filluar fare qe tek hymni kombetar qe u fishkellua dhe koret rraciste pa pushim kaq mjafton per denimin e serbise mire po u be nje vesh shurdh dhe nje sy qorr deri kur ndeshja degjenoroi ne ate pike . Nuk kuptoj si uefa mund te jete kaq e njeanshme kur ata kane ujkun dhe kerkojne gjurmet . Cuditem si nuk tha asgje uefa per kete parrulle ne ndeshjen Armeni – Serbi ? Si nuk u mor asnje mase ? Uefa duhet te mendoje dhe te studioje mire vendimin pasi ne te kundert ka aq shume fakte sa 10 milion shqiptare mund ti paraqesin nje nga nje para selise se uefa .