Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

1946/Fotoja e Musine Kokalarit në hetuesi dhe akuzat kundër saj

Filed under: Dosjet Shqiptare |

16603145_1221951037852729_6146509065667517088_n Nga Kastriot Dervishi . Kjo është aktakuza kundër Musine Kokalararit para nisjes së procesit gjyqësor ndaj saj dhe të pandehurve të tjerë në vitin 1946. Sipër shihet njëra nga fotot që i janë bërë asaj (profili) gjatë kohës kur qëndroi e paraburgosur në hetuesi.