Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home » Archives by category » Showbiz
Njihuni me 21-vjeçaren seksi që ka vjedhur zemrën e Di Caprios

Njihuni me 21-vjeçaren seksi që ka vjedhur zemrën e Di Caprios

“Don Zhuani” i Hollivudit, Leonardo Di Caprio po shijon së fundmi një romancë të bukur dhe intensive me Camila Morronen. Duke vërtetuar edhe njëherë faktin se Di Caprio nuk lidhet kurrë me vajza mbi 23-vjeç, po ju prezantojmë shkurtimisht fatlumen që ka arritur të vjedhë zemrën e yllit të kinematografisë. 21-vjeçarja është me prejardhje nga […]

Kejvina dhe Françeska çmendin rrjetin me foto provokuese

Ato janë dy nga modelet më simpatike në Shqipëri dhe gjithmonë kanë vëmendje maksimale nga mediat rozë. Françeska Jaçen dhe Kejvina Kthellan, janë dy mikesha shumë të afërta, te cilat shpeshherë shfaqen së bashku me pushime ose në momente argëtimi, duke treguar format e tyre provokuese.Së fundmi biondja dhe zeshkania simpatike kanë pozuar në një […]

Continue reading …
Bebe Rexha u kërkoi bashkëpunim, vajzat e famshme shqiptare i kthejnë përgjigjen epike!

Kërkesa e Bebe Rexhës bëri bujë mëngjesin e sotëm, pasi këngëtarja kërkoi një bashkëpunim me bashkatdhetaret e saj, Rita Ora, Dua Lipa, dhe Ava Max.Nuk vonoi shumë dhe Dua Lipa i ka kthyer përgjigjen epike.Nëpërmjet një postimi në Twitter, ajo i ka shkruar: Hajde shqipe!Kjo do të thotë se Dua është super dakord që të […]

Continue reading …
Rikthehet Rihanna, album i ri në 2019-n

Rihanna do te rikthehet. Pas 3 vjetësh, këngëtarja e kandiduar për çmim “Grammy” njofton se do të publikojë një album të ri në vitin 2019-të.Artistja nga Barbadosi e bëri të ditur lajmin përmes një postimi në “Instagram”, duke ju përgjigjur kureshtjes së një përdoruesi.Gjithashtu, producenti i saj foli për albumin e ri të këngëtares, duke […]

Continue reading …
Tallia ngrit temperaturat në Zvicër, del në borë në bikini

Ajo kurrë nuk ka turp që të tregojë hiret trupore dhe të marrë gjithë vëmendjen.Dhe Tallia Storm u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa pozoi në bikini në borë për Krishtlindje, .Pavarësisht të ftohtit, 20 vjeçarja ka qëndruar gjysmë e zhveshur në borë, në Zvicër ku po qëndron me familje për […]

Continue reading …
Njihuni me “Kim Kardashianin” e Venezuelës! (Foto)

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit. Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë […]

Continue reading …
Foto/Aurela Hoxha na uron festat me bikini

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e mediave rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë. Modelja ka ndarë disa nga fotot e reja me fansat në Instagram dhe duket tepër seksi teksa pozon vetëm […]

Continue reading …

“Pak relaks për Chechu, një vend i mrekullueshëm”, shkruan Rodriguez duke u relaksuar disa orë në një spa në malet pranë Bressanone midis një banjoje në natyrë, një masazh dhe një pushim të vogël. Dhe para ka një peisazh të mahnitshëm . Ulur në shtrat zbulon kthesat e fizikut të mrekullueshëm të saj nudo. Në […]

Continue reading …
Me fustan transparent në festivalin e filmit, aktorja egjiptiane në gjyq (Foto)

Një aktore egjiptiane do të dalë përpara gjyqit për “imoralitet” dhe “promovim vesi” pasi veshi një fustan të tejdukshëm në një festival filmi në Kajro.Rania Youssef do të gjykohet në janar pasi pati shumë ankesa ndaj saj për fustanin e zi të tejdukshëm.Nëse do të dënohet, aktorja rrezikon 5 vite burg.

Continue reading …
Bebe Rexha ia kalon Kim-it,ne foton e fundit tregon format .

Bebe Rexha duket tejet seksi.Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha së fundmi ka ‘çmendur’ publikun me pozën e saj, Në një foto të postuar në Instagram ajo duket tejet joshëse e veshur shkurt dhe ajo çfarë po bie në sy pos gjoksit janë vithet bombastike.Bebe Rexha pranë postimit ka ftuar ndjekësit ta ndjekin performancën e saj për […]

Continue reading …
VIDEO +18/ Skena erotike në TV, politikania ngre fundin dhe i tregon publikut se s’ka veshur brekë

Spektakël dhe skena erotike në “show”-n e Piero Chiambretti-t në televizionin “Rete4”.Në studio, për të promovuar librin “Sacro Maschio”, aktorja, shkrimtarja dhe ish-kandidatja për deputete e Forza Italia-s, Alessandra Cantini kishte parashikuar se do të lexonte fragmente nga përpjekjet e saj redaktuese, por u provokua nga Iva Zanicchi: “Gjithkush thotë që nuk ke veshur të […]

Continue reading …
Demi Rose “shpërthyese” në Londër (FOTO)

Demi Rose nuk di të ndalet. Kudo që shkon, modelja 23 vjeçare, ish-e dashura e reperit Tyga, di si të tërheqë vëmendjen.Këtë herë, bukuroshja britanike ka “çmendur” Londrën.E veshur me një bluze dhe një fund të ngushtë me lidhëse, Demi është shfaqur tepër shpërthyese e seksi në një foto të publikuar në llogarinë e saj […]

Continue reading …
Pamela Anderson vjen me një foto +18

Pamela Anderson ka bërë një foto shumë të nxehtë, duke fituar kështu mijëra ndjekës, për të dhënë një mesazh kundër gënjeshtrës.Aktorja është shfaqur me një këmishë transparente, që i lë pak vend imagjinatës. Ylli i telefilmit “Baywatch” ka shkruar në Instagram:“Beso në gënjeshtër që të mësosh më në fund që t’i besosh vetes…është vërtetë kaq […]

Continue reading …
Charlotte modelja sexy qe po cmend rrjetin ! (FOTO)

Charlotte McKinney njihet për trupin e saj mahnitës në botën e modelingut.Bukuroshja bjonde nga Orlando, ka vërtetuar edhe njëherë se ka një fizik për t’u pasur zili teksa ka pozuar për fushatën e re të të brendshmeve të firmës britanike “Wolf & Whistle”.Në fotot e publikuara mëngjesit e sotëm, ylli 25 vjeçar dukej tëpër seksi.

Continue reading …
Trapp me fat, Izabel Goulart është një vepër arti!

Izabel Goulart, e fejuara e ish-portierit të PSG, Kevin Trapp (aktualisht i huazuar tek Eintracht Frankfurt në Bundesligë) dhuron spektakël për fansat e saj në Instagram. Modelja e famshme braziliane ka postuar një video ku shfaqet duke bërë disa ushtrime aerobike, që e ndihmojnë të mbajë trupin në formë perfekte.Rezultati është gjithnjë i njëjtë, përveçse […]

Continue reading …
Page 1 of 12123Next ›Last »